Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Skandaliczny transparent na meczu Legii. Władze klubu odcinają się od hejtu na potencjalnego inwestora Polonii

JJ 18:11 10 lutego 2020
Zdj. zrzut ekranu z serwisu Twitter/@JakubKrupa
Władze klubu Legia Warszawa wydały oświadczenie, w którym odcinają się od nienawistnych transparentów podczas meczu Legii z ŁKS-em. Hasła na transparentach były wymierzone we francuskiego biznesmena, Gregoira Nitota, potencjalnego inwestora klubu Polonia Warszawa.

– Fundamentalną wartością sportu jest szacunek. Zawsze jednoznacznie krytycznie oceniamy wszelkie zachowania, które są sprzeczne z tą wartością. Dotyczy to również treści transparentów, które sporadycznie pojawiają się podczas meczów- napisały w oświadczeniu władze Legii.

– Chcemy jednocześnie pokreślić, że transparenty wywieszane w czasie meczu przez jakiekolwiek grupy kibiców nie są stanowiskiem Legii, co więcej, zdarzały się przypadki, że były wymierzone we władze Klubu- czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej klubu.

Choć nie napisano wprost, o który transparent chodzi, komunikat został wydany nazajutrz po meczu Legia-ŁKS. Kibice stołecznego klubu podczas tego spotkania wywiesili transparent skierowany do Gregoira Nitota, biznesmena, który rozważa przejęcie pakietu kontrolnego skonfliktowanej z Legią Polonii Warszawa.

Jak oceniają władze stołecznego klubu, podobne zdarzenia mają miejsce także na innych stadionach w Europie, zaś sama Legia nierzadko jest wulgarnie obrażana na meczach wyjazdowych.

Władze przypominają również, że Legia rozwija wiele inicjatyw angażujących kibiców w „szeroko pojętą działalność dobroczynną i edukacyjną”.

 

Źródło: legia.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze