Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Skandaliczny pomysł na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich. Tysiące prezerwatyw dla 14-latków!

AS 10:54 11 października 2018
twitter
Organizatorzy Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires wpadli na skandaliczny pomysł. Chcąc ''chronić'' młodocianych sportowców rozdali im... 144 tys. prezerwatyw z olimpijskim logo. Trafiły one nawet do 14-letnich olimpijczyków.

Cztery tysiące młodocianych sportowców otrzymało od organizatorów Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires 144 tys. prezerwatyw. Oznacza to, że każdy ze sportowców otrzymał aż 36 sztuk. Najwidoczniej organizatorzy mają inne poczucie tego, po co na Olimpiadę przyjechali młodzi sportowcy. 

Co najbardziej skandaliczne prezerwatywy trafiły nawet do najmłodszych uczestników, którzy mają po 14 lat. „Youth Olympic Games” (Igrzyska Olimpijskie Młodzieży) to międzynarodowe zawody sportowe dla osób w przedziale wiekowym 14-18 lat. Zawody organizowane są przez przedstawicieli Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. To najprawdziwsza deprawacja młodzieży! 

Ponadto zawodnicy otrzymali możliwość... możliwość skorzystania z edukacji seksualnej na kursach i rozmowach poświęconych tej tematyce.

Międzynarodowy Komitet Olimpijski tłumaczy swoją decyzją troską o zdrowie i życie seksualne młodocianych sportowców. Może jednak zamiast zachęcać młodzież do deprawacji, lepiej byłoby się skupić na prawdziwej idei Olimpiady i bardziej zatroszczyć się o jakość rywalizacji sportowej. 

 

 

Źródło: radiomitre.cienradios.com // Twitter // Facebook // Media

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze