Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Skandaliczny mem byłego mundurowego. "Nie bądź jak Paweł, nie wk*****j otoczenia"

zm, mg 15:36 23 lutego 2016
Facebook
W ubiegłym tygodniu w Warszawie doszło do pobicia młodego mężczyzny. Strażnicy miejscy, którzy mieli pobić mężczyznę stracili pracę, a sprawę bada prokuratura. Na fanpage'u ZT NSZZ Policjantów OPP udostępniono link do strony byłego strażnika granicznego Roberta Szmarowskiego, który stworzył kontrowersyjnego mema, jako komentarz do tej sprawy.
W ubiegłym tygodniu w Warszawie doszło do pobicia młodego mężczyzny. Mieszkaniec stolicy, prezes jednej z firm informatycznych, zwrócił strażnikom miejskim uwagę na złe parkowanie. Nie spodziewał się, że dwaj funkcjonariusze dotkliwie go pobiją, będą grozić śmiercią i wywiozą go do lasu. Obaj zostali dyscyplinarnie zwolnieni z pracy, a prokuratura prowadzi śledztwo w ich sprawie. Według relacji mężczyzny, funkcjonariusze mieli uderzać go pięściami po głowie, kopać, wykręcać ręce. Wszystko za to, że zwrócił im uwagę na złe parkowanie, a fakt ten chciał uwiecznić na nagraniu telefonem komórkowym. Czytaj więcej

Kilka dni po postawieniu zarzutów strażnikom miejskim odpowiedzialnym za pobicie młodego mężczyzny, na stronie Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Oddziału Prewencji Policji w Katowicach w serwisie Facebook pojawił się link do kontrowersyjnego wpisu.

 "Pawłowi w środku nocy przeszkadzał radiowóz na pustym parkingu" – napisano we wpisie. "Więc Paweł zaczął zaczepiać radiowóz. Aż wreszcie radiowóz stracił cierpliwość i teraz Paweł ma zaklejone oko, nosi taki dziwny kołnierz i obwołał się Jezusem. Nie bądź jak Paweł, nie wk*****j otoczenia nagrywaniem swoich sp*******ch filmików".

Przekleństwa w poście nie było wykropkowane. Wpis szybko zniknął, a funkcjonariusze placówki przepraszają, zwracając jednocześnie uwagę, że są "zniesmaczeni" nagrywanie ich pracy telefonami komórkowymi.

Poniżej wpis byłego strażnika granicznego Roberta Szmarowskiego:

pawel_670

Źródło TVN24 za Facebook

Dzieło byłego strażnika granicznego na profilu facebookowym policji (http://www.tvn24.pl)

Źródło: TVN24, TVN 24 Katowice

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze