Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Skandaliczne zachowanie argentyńskich kibiców! "Zatrzymani oczekują na deportację" [ZOBACZ FILM]

am 11:33 23 czerwca 2018
youtube.com
Podczas wczorajszego spotkania, Chorwaci dosłownie rozłożyli na łopatki reprezentację Argentyny. Obecni na stadionie "kibice", w swej niemocy, postanowili wyżyć się na chorwackich sympatykach. Po spotkaniu, rosyjska policja zatrzymała siedem osób. FIFA wyraziła zszokowaniu zachowaniem Argentyńczyków na stadionie w Niżnym Nowogrodzie.

"Jesteśmy absolutnie zszokowani tymi obrazami. FIFA zdecydowanie potępia zachowanie tak zwanych kibiców i powtarza, że w piłce nożnej nie ma miejsca na przemoc" - oświadczyła w komunikacie Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej (FIFA). Nie wykluczyła, że w tej sprawie rozpocznie własne śledztwo.

W sieci ukazało się nagranie, na którym widać Argentyńczyków okładających jednego z chorwackich kibiców. W czterech kopią i okładają pięściami leżącego na ziemi kibica.

Argentyńskie władze pomogły w identyfikacji napastników. Na specjalną prośbę ministra bezpieczeństwa Argentyny, Rosjanie zatrzymali napastników, aby mogli zostać deportowani.

W czwartek w Niżnym Nowogrodzie Chorwacja wygrała z Argentyną 3:0, zapewniając sobie awans do 1/8 finału. "Albicelestes" wciąż mają szansę wyjść z grupy, ale w ostatnim meczu muszą wygrać z Nigerią i liczyć na to, że Islandia nie pokona Chorwacji.


Źródło: polsatnews.pl, youtube.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze