Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SKANDAL! Wieloletni dyrektor domu kultury zwolniony za... niewyświetlenie filmu ''Kler''

AS 10:29 26 listopada 2018
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/KinoSwiatPL
Zaprzysiężony w piątek na prezydenta Ostrołęki Łukasz Kulik podjął pierwsze decyzje personalne. Wieloletni dyrektor Ostrołęckiego Centrum Kultury Bogdan Piątkowski został zwolniony. Jak dowiedziała się „Codzienna”, okoliczności jego odwołania są zaskakujące. Mówi się, że Piątkowski został zwolniony, bo nie zgodził się na wyświetlanie w domu kultury skandalizującego filmu „Kler”.

Obowiązki Bogdana Piątkowskiego przejmie Jarosław Pasztaleniec, dotychczas kierownik podlegającego OCK kina Jantar. Wkrótce ma zostać ogłoszony konkurs na nowego dyrektora.

Zadzwoniliśmy do prezydenta Łukasza Kulika, aby zapytać o przyczynę jego decyzji. Nie chciał nam udzielić odpowiedzi przez telefon i odesłał nas do sekretariatu.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy posła Prawa i Sprawiedliwości Arkadiusza Czartoryskiego. – Ta decyzja została podjęta przez obecnego prezydenta. Nowe władze mogą mieć własną opinię co do kierowników różnych jednostek i to jest naturalne. Jednak sytuacja, w której odwołano dyrektora Piątkowskiego, jest niecywilizowana! To człowiek, który pracuje w OCK od 1986 r. Całe swoje dorosłe życie zawodowe poświęcił na rzecz ostrołęckiej kultury 

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze