Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SKANDAL to mało powiedziane! KODziarze założyli na pomnik Kaczyńskiego koszulkę z napisem konstytucja

AS 15:25 28 lipca 2018
Twitter @Kom_Obr_Dem
Komitet Obrony Demokracji zamieścił na Twitterze fotografię pomnika Lecha Kaczyńskiego, na którym umieszczono koszulkę z napisem ,,Konstytucja, Jędrek''. Kodziarze po raz kolejny popisali się chamstwem i całkowitym wyczuciem taktu. Co więcej są dumnie ze swojego czynu i nie widza w nim nic złego.

– Prezydent Lech Kaczyński z wiadomością dla Andrzeja Dudy, czy do byłego pracownika to dotrze? - napisali wyraźnie dumni ze swojej profanacji KODowcy na Twitterze


Co ciekawe wpis na Twitterze uświetnione hashtagiem #wartobyćprzyzwoitym. Jeżeli tak wygląda KODziarska przyzwoitość, to chyba jednak lepiej nie być. Jest to przejaw jakiekolwiek braku szacunku i zasad moralnych. Tacy ludzie chcą uczyć innych jak wygląda demokracja.

Koordynatorka zachodniopomorskiego KOD Anna Rybakiewiczo poinformowała, że była to "akcja anonimowa", a członkowie KOD zrobili zdjęcie pomnika w sobotę około godziny 8, zaś koszulka miała zniknąć w ciągu niecałej godziny. Ponadto stwierdziła, że w akcji nie widzi "nic obraźliwego" i nazywa ją "fajną i sympatyczną". Dodała nawet, że koszulka... ociepla wizerunek pomnika.


No bo przecież wcale nie chodziło o prowokacje, no skąd! Strach pomyśleć do czego są oni jeszcze zdolni.

Źródło: Telewizja Republika // Twitter // Niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze