Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SKANDAL! Rzecznik PO nie widzi problemu ws. Grodzkiego. „Radio Szczecin to wiadome siły”

M.N. 18:18 2 stycznia 2020
Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Radio Szczecin to wiadome siły. To działacze PiS-u – powiedział portalowi tvp.info rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec.

Radio Szczecin dotarło do kolejnej osoby, która twierdzi, że w szpitalu w Szczecinie-Zdunowie, gdzie pracował obecny marszałek Senatu Tomasz Grodzki, przyjmowano łapówki. Opozycja bagatelizuje jednak te doniesienia.

– Radio Szczecin to wiadome siły. To działacze PiS-u – powiedział portalowi tvp.info rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec.

– To są SB-ckie metody. Trzeba najpierw wyjaśnić zarzuty, a później je komukolwiek stawiać publicznie. Widać wyraźnie, że jakieś anonimowe źródła donoszą. Tak jak kiedyś anonimowe źródła donosiły SB – dodał poseł Koalicji Obywatelskiej. 

Dziś światło dzienne ujrzała kolejna relacja byłego pacjenta obecnego marszałka Senatu. Pan Romuald trafił na oddział ordynatora Tomasza Grodzkiego w 1999 roku. Miał stwierdzona odmę płucną i czekał go zabieg. Miał „jedynie” 400 złotych w szpitalu. Jak tłumaczy, podczas pobytu w placówce otrzymywał dokładne instrukcje, co ma zrobić z pieniędzmi. Gdy opuszczał szpital, lekarz „naganiacz” miał zainkasować od niego „brakujące” 100 złotych.

 

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze