Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SKANDAL! "Pudelek" ilustruje tekst o rzekomych "orgiach księży" zdjęciem duchownego, który z różańcem chciał zatrzymać środowiska LGBT

PR 9:30 19 października 2019
twitter/pudelek
Ks. Andrzej Fryźlewicz, to kapłan, który wyszedł z różańcem do skandalicznie zachowujących się osób pod oknem papieskim w dzień 41. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Aktywiści LGBT grozili wtedy duchownemu wezwaniem policji. Wczoraj plotkarski portal pudelek.pl rozpikselowanym zdjęciem księdza Fryźlewicza zilustrował... tekst przedstawiający opowieści aktora Dawida Ogrodnika o patologiach w Kościele i seksualnych orgiach z udziałem księży. Internauci zbulwersowani.

 

W środę, w 41. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża, pod oknem krakowskiej kurii przy ul. Franciszkańskiej, gdzie papież-Polak podczas swoich pielgrzymek do kraju chętnie spotykał się z rodakami, środowiska LGBT zorganizowały osobliwą "dyskotekę". Zgromadzenie, jak podkreśla policja, miało być spontaniczne i nie było wcześniej planowane i zgłaszane stosownym organom.

Do aktywistów LGBT podczas ich "happeningu" wyszedł ks. Andrzej Fryźlewicz, modląc się na różańcu. Duchowny szybko stał się obiektem prowokacji, a część aktywistów groziła mu wezwaniem policji.

 

Zdjęcia z wydarzeń pod krakowską kurią obiegły polskie media. W obrzydliwy sposób zostały one wykorzystane przez plotkarski portal pudelek.pl.

Rozpikselowanym zdjęciem ks. Fryźlewicza portal postanowił zilustrować tekst przedstawiający wspomnienia aktora Dawida Ogrodnika m.in. o "seksualnych orgiach" księży i niemoralnych propozycjach.

- To jest szczyt chamstwa.. Zilustrować atakujący księży i Kościół artykuł zdjęciem księdza prałata Andrzeja Fryźlewicza, który jak wiemy wystąpił przeciwko imprezie LGBT pod papieskim oknem... - napisał jeden z użytkowników Twittera.

 

 

 

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy twitterowiczów:

 

 

 

 

 

 

 Czytaj także:

Sodoma i Gomora! Dyskoteka LGBT pod oknem papieskim w 41. rocznicę wyboru Wojtyły na papieża

Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych. Abp Gądecki: To oni dodawali sił swoim rodakom, byli z nimi w najtrudniejszych chwilach

Źródło: niezależna, twitter, pudelek

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze