Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SKANDAL! Kandydat Konfederacji przyłożył jarmułkę do głowy wiceminister [WIDEO]

M.N. 16:05 19 maja 2019
fot. screen/echodnia.eu
To wasz szef Janusz Korwin-Mikke klękał przed Putinem – mówiła podczas debaty przed eurowyborami kandydatka PiS, wiceminister sportu Anna Krupka, zwracając się do kandydata Konfederacji Konrada Berkowicza. Kiedy przemawiała dalej, Berkowicz podszedł do Krupki i przyłożył jej do głowy jarmułkę.

W sobotę w Kielcach odbyła się debata przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Głos zabrała kandydatka Prawa i Sprawiedliwości Anna Krupka. Odnosząc się do wcześniejszych wypowiedzi Berkowicza wskazała, że „Janusz Korwin-Mikke klękał przed Putinem, nazywając go jego ekscelencją”. 

Kandydatka PiS wskazywała na potrzebę powrotu Unii Europejskiej do korzeni chrześcijańskich. Właśnie wtedy Berkowicz podszedł do przemawiającej wiceminister i – kiedy tego nie widziała – przyłożył jej do głowy jarmułkę, nakrycie głowy noszone przez Żydów. 

35-letni Berkowicz jest obecnie wiceprezesem ugrupowania Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja (KORWiN). Na początku maja wskazywał, że PiS „opłaca trolle”.

 

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze