Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sikorski ostrzega przed rządami PiS! "Będzie złodziejstwo na niespotykaną dotąd skalę"

pmb 9:31 25 czerwca 2019
Flickr/Piotr Drabik/Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)
Radosław Sikorski, który był gościem w Polsat News, kreślił czarne scenariusze kolejnych rządów Prawa i Sprawiedliwości. – Wiemy, co PiS zrobi w drugiej kadencji. Będzie upartyjnienie, przejmowanie mediów prywatnych. Będzie Budapeszt. (...) Będzie złodziejstwo na niespotykaną skalę – mówił.

– Będę wspierał kolegów, nie tylko u siebie w kujawsko-pomorskiem. Udało mi się uzyskać niezły wynik, ale prowadziłem tę kampanię przez siedem miesięcy. Więc teraz też będę zachęcał naszych wyborców do wyciągnięcia wniosków z tego łamania praworządności i bezprzykładnego nepotyzmu czy upartyjniania państwa, z którym mamy do czynienia – mówił Radosław Sikorski w rozmowie z red. Dąbrowskim w programie "Graffiti" w Polsat News.

– PiS już zapowiada, że zrobią porządek z wami, z prywatnymi mediami. Proponuję państwu, dziennikarzom nie mówić tym razem, że straszenie PiS-em jest passe. Bo zobaczyliśmy, jakie są skutki. Wiemy, co PiS zrobi w drugiej kadencji. Będzie upartyjnienie, przejmowanie mediów prywatnych. Będzie Budapeszt, a tam to już jest normą, że państwo-partia rządzi mediami, wszystkimi instytucjami państwowymi i rządzi gospodarką. Będzie złodziejstwo na niespotykaną skalę – dodał.

Zobacz także: Knajacki język to mało! Sikorski: miło, że Ku**izja przypomina moje proroctwo...

Źródło: Polsat News/300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE O TOKARCZUK: TO PRZEZ NIĄ POLACY POSZLI NA WYBORY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze