Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Siemoniak odpowiada Kaczyńskiemu, ale złapał się we własne sidła

PP 20:57 3 lipca 2017
Telewizja Republika
Poseł PO Tomasz Siemoniak zamieścił na Twitterze nagranie, w którym odpowiada na słowa Jarosława Kaczyńskiego, które padły podczas sobotniego kongresu PiS w Przysusze. Efekt? Zgoła odmienny od oczekiwanego.

Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego było głównym punktem kongresu. Podczas wystąpienia nie zabrakło tematów dotyczących historii. Lider PiS zapowiedział m.in. odbudowę zamków kazimierzowskich. - Polska musi być piękna, bo to jest też coś, co konsoliduje naszą wspólnotę - argumentował.

Na słowa Kaczyńskiego w niekonwencjonalny sposób zareagował Siemoniak, który na Twitterze zamieścił wideo... z Wałbrzycha. "Ciekawe, co pomyśleli mieszkańcy tej kamienicy na słowa o odbudowie zamków kazimierzowskich. Odbudować trzeba, panie prezesie, setki tysięcy kamienic w zachodniej Polsce. Tu mieszkają ludzie. O zabytki trzeba dbać, ale przede wszystkim o ludzi" - przekonuje.

 

Pod wstawką Siemoniaka dominuje jedno, niefortunne skojarzenie - afera reprywatyzacyjna. "Na szczęście, macie w swoich szeregach specjalistów od kamienic", "Jak za pozwoleniem Gronkiewicz-Waltz wysiedlano ludzi, to was to nie interesowało" - wytykają internauci politykowi Platformy.

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze