Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Shaded: UE próbuje zmusić do przyjmowania uchodźców

M.N. 8:26 26 lutego 2018
Telewizja Republika
– Unia Europejska próbuje połączyć budżet z przyjmowaniem uchodźców - czyli próbują zmusić kraje do ich przyjmowania. Mam nadzieję, że się to nie uda – powiedziała dla Telewizji Republika Miriam Shaded.

– Unia Europejska próbuje połączyć budżet z przyjmowaniem uchodźców - czyli próbują zmusić kraje do ich przyjmowania. Mam nadzieję, że się to nie uda – powiedziała Miriam Shaded.

– Codziennie na świecie zdarzają się ataki terrorystyczne. Najczęściej nie są one specjalnie traktowane jako zamachy terrorystyczne tylko przypisuje się je do morderstw bądź ataków nożownika – mówiła.

Sytuacja w Syrii

– Rebelianci nie stoją po dobrej stornie. Wszyscy rebelianci jak już wkraczają do wiosek czy miast to wyżynają mniejszości religijne. To jest ogromny problem. Ciągle trwa propaganda światowa i mówi się, że to rząd postępuje źle. Większość informacji, które dociera do mediów przechodzi przez Reutersa. Często wszystko jest przekręcone. Przykład? Postrzelony został samochód i ranny był Syryjczyk. Opisał całe zdarzenie, a w mediach pojawiła się informacja, ze został ranny przez bombę nalotową – relacjonowała.

– Jeżeli chodzi o ataki bronią chemiczną to bardzo szybko odkryto kto używa tej broni. Ciekawe, że użyta była ta broń kiedy wygrywał Asad i zupełnie nie potrzebował tej broni. On nie chce mordować swoich cywili – podkreślała.

Postawa Donalda Trumpa

– Skoncentrowali się na tym, aby zwalczać ISIS i w dużej mierze się to udało. Na tę chwilę nie mamy informacji o wsparciu Syrii przez USA – mówiła.

– Sprzeciwiam się takiemu finansowaniu przez różne organizacje. Rząd polski powinien zablokować taką formę. Jeżeli moją taką możliwość to apeluje, aby to zrobili. Wiąże to się z zagrożeniem dla obywateli danego kraju. Nie powinno mieć miejsce finansowanie przez takie organizacje. Pamiętajmy, że inne władze są miastowe, a inne państwowe. Często w przypadku miast są to osoby, które mają inne poglądy niż obóz rządzący w Polsce – podkreślała Shaded.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze