Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Seryjny gwałciciel stanął przed sądem!

M.N. 19:37 7 grudnia 2019
Seryjny gwałciciel, Joseph McCann, który grasował na terenie Anglii, został uznany za winnego 37 stawianych mu zarzutów. Szacuje się, że liczba jego ofiar, wśród których znajdowały się także dzieci, może sięgać nawet 11 skrzywdzonych osób.

Joseph McCann stanął przed sądzie Old Bailey w Londynie, gdzie uznano go winnym stawianych mu zarzutów. Oskarżono go m.in. o porwanie, gwałt na dziecku poniżej 13 roku życia oraz dokonanie 11 napaści seksualnych. Ostateczny wyrok i wysokość kary zostaną ogłoszone w poniedziałek. 34-latek może zostać skazany na dożywocie.

Gwałciciel działał w 3 miastach. Obszary, w których McCann znajdował swoje ofiary to tereny Londynu, Watfordu i Manchesteru. Wszystkie napaści przeprowadził na przełomie kwietnia i maja, będąc przez ten okres w ciągu alkoholowo-kokainowym. 

 

Wśród ofiar byli nieletni. Mężczyzna oskarżony jest m.in. o włamanie się do domu, w którym przebywało dwoje małych dzieci i zgwałcenie ich. W tym czasie ich matka była związana i znajdowała się w sąsiednim pokoju. 

 

Źródło: o2.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze