Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Senator Mróz: Kluby "GP" to najczystsze bezinteresowne zaangażowanie, to ludzie, którzy chcą poświecić swój czas aby angażować się dla Polski

PR 8:52 17 czerwca 2019
Telewizja Republika
Senator Krzysztof Mróz (PiS) goszcząc dziś w poranku Telewizji Republika mówił o zacieśnianiu relacji Polski ze Stanami Zjednoczonymi oraz o roli Klubów „Gazety Polskiej”.

Senator odnosząc się do wizyty prezydenta Dudy w USA stwierdził, że jest to sukces Polski oraz osobisty prezydenta.

- Chciałbym by Trump ogłosił zniesienie wiz we wrześniu podczas jego wizyty w Polsce bo wiem, że jest na to szansa. O to polskie władze walczyły od lat ‘90 – mówił.

- Amerykanie są teraz gwarantem bezpieczeństwa w Europie, władze muszą dbać o dobre relacje z USA. My wiążąc się z wojskami USA mamy gwarancję że amerykanie będą bronić nie tylko Polski ale i swoich interesów – stwierdził.

Senator Mróz był gościem ostatniego zjazdu Klubów „Gazety Polskiej”, powiedział widzom Telewizji Republika jak ważne są one dla przyszłości Polski.

- Kluby „Gazety Polskiej” są bardzo ważne bo pobudzają aktywność. Kluby to najczystsze bezinteresowne zaangażowanie, to ludzie, którzy chcą poświecić swój czas, niekiedy i pieniądze aby angażować się dla Polski, dlatego są tak ważne i tak docenione też przez prezesa PiS. Jarosław Kaczyński w pierwszych słowach skierowanych do Klubowiczów powiedział „dziękuję” - mówił senator Mróz.

Gość Telewizji Republika podkreślił, że Kluby istnieją na całym świecie i odgrywają bardzo ważną rolę. Przypomniał, że Klub „Gazety Polskiej” zorganizował jako pierwsza organizacja demonstrację poparcia dla prezydenta Trumpa.

-To pokazuje jak można poprawiać relacje. Gorące przyjęcie Trumpa w Warszawie, nasza Polonia która go wspiera, to buduje klimat dobrych relacji, które z kolei poprawiają negocjacje – stwierdził.

Senator przypomniał także postać prezydent Komorowskiego, który – delikatnie mówiąc – podczas wizyty w USA nie popisał się.

Senator odniósł się także do zaplanowanego na dziś przesłuchania Donalda Tuska przez komisję ds. VAT.

- On jest sprawnym retorycznie politykiem, pewnie zasypie komisję frazesami. Warto podkreślić, że przez ponad 7 lat jego rządów, 200 mld. złotych nie wpłynęło do budżetu – powiedział senator Krzysztof Mróz.

 

Czytaj także:

Prezes Kaczyński o PO-KO: Oni niczego, co mówią społeczeństwu, nie traktują poważnie

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze