Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Semeniuk: władze Warszawy cały czas skupiają się na realizacji polityki mniejszości, a nie większości!

M.N. 16:01 16 września 2019
Telewizja Republika
Neutralność ze strony władz Warszawy, jeśli chodzi o losy samotnych matek jest tak duża, że zapewnienie im pomocy jest jednym z moich postulatów w nadchodzących wyborach - powiedziała na antenie Telewizji Republika warszawska radna PiS, Olga Semeniuk.

Do awarii dwóch kolektorów odprowadzających ścieki z lewobrzeżnej Warszawy do leżącej na prawym brzegu oczyszczalni "Czajka" doszło pod koniec sierpnia. W jej efekcie nieczystości były w całości zrzucane do Wisły. Wobec zagrożenia ekologicznego rząd podjął decyzję o budowie tymczasowego rurociągu, dzięki ścieki z lewobrzeżnej Warszawy jest przepompowywana do oczyszczalni.

 – Z jednej strony rząd dał wsparcie, alternatywny rurociąg jest wybudowany. Władze Warszawy nie chcą nam udostępniać wszelkich informacji. (…) Nie znamy wciąż dokładnej przyczyny tej awarii – tłumaczyła Semeniuk.

– Trzaskowski już powiedział, że jeśli chodzi o naprawę to mogą być lata. (…) Mamy ogromny problem z doborem materiałów, jeśli chodzi o takie przetargi. Najczęściej wygrywa niska cena – podkreśliła.

Dodała, że tak stolica Polski nie może sobie radzić w sytuacjach kryzysowych.

– Nie jest wielkim wyczynem wzięcie gigantycznych kredytów i opowiadanie o tym, że się zarządza miastem – co robi pan Trzaskowski. Wyczynem jest zarządzać tak, aby nie zadłużać jeszcze bardziej miasta – mówiła warszawska radna.

Domu Samotnej Matki na warszawskiej Białołęce 

– Widać bardzo neutralne podejście do tego tematu ze strony władz miasta. Część mam odzywa się do mnie o pomoc. Pani pełnomocnik miała zorganizować spotkanie, które jednak się nie odbyło. (…) Neutralność ze strony władz Warszawy, jeśli chodzi o losy samotnych matek jest tak duża, że zapewnienie im pomocy jest jednym z moich postulatów w nadchodzących wyborach – powiedziała Semeniuk.

Hostel LGBT

– Władze Warszawy cały czas skupiają się na realizacji polityki mniejszości, a nie większości! To jest właśnie największy problem – wyjaśniła Semeniuk. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze