Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sekretarz sztabu KO: Jestem zwolennikiem równości, a w tym się zawiera adopcja dzieci przez pary homoseksualne

AS 11:42 10 września 2019
flickr
– Jestem zwolennikiem równości, a w tym się zawiera adopcja dzieci - powiedział w Polskim Radiu sekretarz sztabu Koalicji Obywatelskiej Adam Szłapka.

Adam Szłapka pytany przez Roberta Mazurka w RMF 24 o to, czy jest zwolennikiem adopcji dzieci przez pary homoseksualne zapewnił, że tak jest. - Jestem zwolennikiem równości, a w tym się zawiera adopcja dzieci - stwierdził.

Dodał, że jest także zwolennikiem małżeństw homoseksualnych. 

Odniósł się także do sprawy kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na premiera - To jest decyzja polityczna. Tę decyzję musiało podjąć kierownictwo Koalicji, kierownictwo Platformy, która jest największą partią opozycji, musiał podjąć w sposób przemyślany i dojrzały Grzegorz Schetyna. I moim zdaniem jest to bardzo dobra decyzja... - ocenił. 

– Uważam, że jest duża różnica między Małgorzatą Kidawą-Błońską a Beatą Szydło po pierwsze dlatego, że Małgorzata Kidawa-Błońska była marszałkiem Sejmu, była rzecznikiem dwóch rządów, jest w ścisłym kierownictwie Platformy Obywatelskiej, jest członkiem sztabu Koalicji Obywatelskiej, a Beata Szydło była naprawdę politykiem drugiego szeregu - przekonywał Szłapka Źródło: rmf 24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze