Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sejmowe komisje, obietnice skierowania Polski ku Zachodowi... Schetyna zdradza, co zrobi po objęciu władzy

am 17:34 1 marca 2019
Flickr/UNIDO/Attribution-NoDerivs 2.0 Generic (CC BY-ND 2.0)/ modyfikacja: telewizjarepublika.pl
Grzegorz Schetyna wystosował kolejny wpis na Twitterze. Deklaruje powołanie komisji sejmowej, której przedmiotem badań mają być - jak wskazuje - nieprawidłowości, których dopuścił się rząd Prawa i Sprawiedliwości. Ma się to odbyć po wyborach… majowych - do Parlamentu Europejskiego czy jesiennych - do Sejmu i Senatu? Tego nie precyzuje.

"Po wyborach organy Państwa i specjalna komisja Sejmu zbadają "doposażanie rodzin" PiS w spółkach państwa, 60-tysięczne pensje i wille w Szwajcarii w NBP, partyjne wieżowce #Srebrna" – napisał na Twitterze lider Platformy. "PiS buduje model wschodni. My skierujemy Polskę znów na Zachód" – czytamy dalej.

 

Wpis okraszono hasztagiem #KoalicjaEuropejska. Czy to oznacza, że totalni zaczną "rozliczać" tuż po rozstrzygniętych wyborach do Parlamentu Europejskiego? Być może Grzegorz Schetyna usiłował przedstawić wizję przyszłości, już po wyborach do krajowego parlamentu? Czy szeroka koalicja przetrwa w obecnej formie do końca roku? Ostatnie pytanie jest nad wyraz zasadne, wszak zaledwie tydzień po sformalizowaniu związku ugrupowań, nie brak im problemów.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze