Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Scheuring-Wielgus zaprasza na "kreatywny spacer". Dołączysz?

am 17:37 9 maja 2019
Facebook/ Joanna Scheuring-Wielgus
Poseł Teraz! Joanna Scheuring-Wielgus zaprezentowała w sieci spot, w którym wskazuje na swoje potencjalne zadania w Parlamencie Europejskim. Mówi o obronie demokracji, równych prawach dla LGBT czy karcie praw kobiet. Internauci już mają ubaw.

Joanna Scheuring-Wielgus, mimo członkostwa w partii Ryszarda Petru, startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy Wiosny Roberta Biedronia. Pierwotnie miała znaleźć się na listach Koalicji Europejskiej, jednak pojawiły się głosy, że mogłaby stanowić "problem dla KE".

Poseł podtrzymuje, że opublikowany spot to "kreatywny spacer". "Zapraszam Was na pierwszy kreatywny spacer, w którym pokazuję co zamierzam zrobić w Parlamencie Europejskim. Klip zrealizowałam z moimi najbliższymi artystami, którzy są ze mną na mojej drodze politycznej od samego początku. Kolejny spacer wkrótce" – czytamy na Facebooku poseł.

Wśród postulatów nie znajdziemy niespodzianki. Poseł nawiązuje do ochrony demokracji i praworządności, obrony praw kobiet, równych praw dla LGBT, ochrony środowiska czy "rozliczenia Kościoła".

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ: Internet bezlitosny po karkołomnym wpisie Scheuring-Wielgus. "Cóż za szpagat intelektualny" ZOBACZ

Scheuring-Wielgus świeci przykładem. "Sama sobie wypisywałam zwolnienia. Byłam najlepszą osobą w liceum"

 

 

Źródło: Facebook/ Joanna Scheuring-Wielgus

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze