Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Scheuring-Wielgus: samotna kandydatka na ostatniej konferencji to w całej okazałości pokazana hipokryzja i fałsz całej KO

M.N. 12:42 15 maja 2020
/ Maciej Luczniewski/Gazeta Polska
Samotna kandydatka na ostatniej konferencji to w całej okazałości pokazana hipokryzja i fałsz całej KO. Potraktowaliście Małgorzatę Kidawę-Błońską jak przedmiot. Straszne – skomentowała posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus. Internauci z kolei wypomnieli jej, jak sama zostawiła swoje psy.

W piątek rano Kidawa-Błońska oświadczyła, że nie będzie brała udziału w wyborach prezydenckich. W Warszawie po godz. 10 zebrał się zarząd Platformy Obywatelskiej, który ma podjąć decyzję w sprawie kandydata partii w wyborach prezydenckich. Z nieoficjalnych informacji wynika, że na miejsce Małgorzaty Kidawy-Błońskiej zostanie wyznaczony prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. 

Oświadczenie była już kandydatka PO wygłosiła w samotności Sejmie. Nie towarzyszyli jej członkowie sztabu, przewodniczący partii. Jednak to na Twitterze prominentni politycy PO w ciepłych słowach podziękowali Kidawie-Błońskiej za „walkę” o zdrowie Polaków 

Do sytuacji odniosła się na Twitterze posłanka Lewicy Joanna Scheuring-Wielgus. „Gdzie jest sztab Małgorzaty Kidawy-Błońskiej? Gdzie jej koledzy i koleżanki, którzy przepychali się do pierwszych rzędów jak była na fali?” – napisała posłanka. 

„Samotna kandydatka na ostatniej konferencji to w całej okazałości pokazana hipokryzja i fałsz całej KO. Potraktowaliście ją jak przedmiot. Straszne” – dodała.

Źródło: Twitter, tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze