Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Scheuring-Wielgus: postawienie Kościoła przed Trybunałem w Hadze? To może nastąpić za 10-15 lat

pmb 9:36 10 marca 2019
Fot. zrzut ekranu z serwisu YouTube/Rzeczpospolita TV
Postawienie Kościoła przed Trybunałem w Hadze może prowadzić do zadośćuczynienia ofiarom. To się może zdarzyć za 10-15 lat. Kościół Rzymsko-Katolicki ma wiele na sumieniu – powiedziała Joanna Scheuring-Wielgus (Teraz!), która udzieliła głosu radiu Zet.

– W deklaracji WHO nie ma mowy o seksualizacji dzieci – przekonywała polityk. – Jako osoba heteroseksualna zawsze będę stawała w obronie drugiego człowieka, bez względu na orientację seksualną, wyznanie czy pochodzenie.

Przyjaźń z liderem Wiosny? – Bardzo lubimy się z Robertem Biedroniem, już dawno podjęłam decyzję, co do kandydowania do PE, poinformuję o tym w stosownym czasie. Stoję po stronie ofiar i będę w tej sprawie radykalna – podkreślała Scheuring-Wielgus.

– Dochodzą do mnie głosy, że jestem radykalna, bo spotkałam się z papieżem Franciszkiem, to absurd! (...) Kościół Rzymsko-Katolicki ma wiele na sumieniu – stwierdziła polityk. – Postawienie Kościoła przed Trybunałem w Hadze może prowadzić do zadośćuczynienia ofiarom. To się może zdarzyć za 10-15 lat – zapowiedziała.

Źródło: Radio Zet/twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze