Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Scheuring-Wielgus odchodzi z KE! „Słyszałam, że jestem kłopotem, bo walczę o godność gwałconych osób”

pmb 11:22 11 marca 2019
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Superstacja
Usłyszałam, że jestem kłopotem dla Koalicji Europejskiej. Jeżeli obciążeniem dla Koalicji Europejskiej jest to, że walczę o godność osób gwałconych i molestowanych przez księży, to ja nie chcę być w grupie takich osób – powiedziała Joanna Scheuring-Wielgus podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej w Sejmie.

– Po pierwsze w zeszłym tygodniu usłyszałam, że jestem kłopotem dla Koalicji Europejskiej. Drodzy państwo, ja nie chcę być kłopotem dla kogokolwiek, szczególnie jeżeli mówimy o znaczeniu Polski w UE. Po drugie nigdy nie zrezygnuję ze swoich wartości i celów, które zamierzam realizować. Jeżeli obciążeniem dla Koalicji Europejskiej jest to, że walczę o godność osób gwałconych i molestowanych przez księży, jeżeli obciążeniem dla KE jest to, że spotkałam się w Watykanie z papieżem Franciszkiem, to szanowni państwo, ja nie chcę być w grupie takich osób.

– Zawsze liczą się dla mnie moje wartości i zobowiązania, które daje tym, o których walczę. Po trzecie i ostatnie chciałabym zakomunikować, że nie będę startowała z list Koalicji Europejskiej i o wszystkich innych moich planach będą państwa na bieżąco informować  – powiedział Joanna Scheuring-Wielgus podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze