Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Schetyna tak mocno przytulił Nowoczesną, że po prostu kości połamał”

PR 11:58 9 grudnia 2018
Telewizja Republika
Joanna Schmidt w programie Michała Rachonia „Woronicza 17”, razem z innymi politykami komentowali przejście posłów z Nowoczesnej do klubu PO-KO. - Nie rozumiem retoryki Platformy, która nie zauważyła, że właśnie zabiła tę Koalicję Obywatelską. Nie można być w koalicji samemu ze sobą – stwierdziła.

Joanna Schmidt, która sama wcześniej opuściła Nowoczesną, a obecnie jest członkiem Teraz! Stwierdziła, że jej byłemu ugrupowaniu zadano „śmiertelny cios”.

Nowoczesna istnieje, ale zadano jej śmiertelny cios. Likwidacja klubu parlamentarnego to bardzo duża strata dla tego ugrupowania – powiedziała Schmidt.

Posłanka zauważyła, że po „wrogim przejęciu” posłów, Schetyna umył ręce stwierdzając, że to nie on a Kamila Gasiuk-Pihowicz odpowiada za obecny stan rzeczy.

- Przecież nic nie dzieje się bez rozmów z liderem  - wskazała.

 

-Grzegorz Schetyna tak mocno przytulił Nowoczesną, że po prostu kości połamał. Coś takiego się wydarzyło, być może część posłów uwierzyła, że Koalicja Obywatelska jest tą siłą, która jest w stanie pokonać Prawo i Sprawiedliwość w kolejnych wyborach, ja uważam, że nie– dodała.

 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze