Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Schetyna sam wyklucza swoje szanse na zwycięstwo? „Czynić dobro, mówić prawdę i być przyzwoitym, wtedy wygramy”

PR 11:48 12 lipca 2019
twitter.com/Platforma_org
Dziś, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie rozpoczęło się dwudniuwe "Forum Programowe Koalicji Obywatelskiej". - Nie wolno nam skupiać się na tym co nas dzieli, jesteśmy różni, ale są sprawy, które nas łączą i muszą łączyć - mówił lider PO Grzegorz Schetyna.

 

Lider Platformy Obywatelskiej nawiązując do trwających od czterech lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiedział m.in., że zło trzeba nazywać złem, kłamstwo kłamstwem, a podłość podłością.

- Musimy walczyć o nasze państwo i przede wszystkim sami musimy być inni, czynić dobro, mówić prawdę i być przyzwoitym, wtedy przekonamy Polaków, wtedy wygramy - oświadczył Schetyna.

Słowa te rozbawiły także internautów.

 

 

Szef PO mówił, że piątkowo-sobotnie Forum pod hasłem "Uzdrowić Polskę" ma postawić diagnozę i dać receptę na to, jak naprawić Polskę po rządach PiS. 

Zapowiedział, że w sobotę zaprezentowane zostaną główne kierunki programu Koalicji Obywatelskiej, bo pod takim szyldem PO, Nowoczesna oraz Inicjatywa Polska mają startować w jesiennych wyborach do Sejmu i Senatu. 

Na forum PO, zawsze sami dobrzy i przyzwoici.

Czytaj także:

"Niewiarygodna Koalicja Obywatelska będzie dziś i jutro składać kolejne PusteObietnice". Oto „prawdziwe >forum programowe< Koalicji Obywatelskiej”

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - SAKIEWICZ, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - TO BĘDZIE BARDZO CIEKAWY SEJM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze