Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Schetyna przypuszcza swój kolejny atak. Po ripoście Dworczyka, chyba mina mu zrzedła...

PR 12:50 15 listopada 2018
twitter
Lider PO zapowiedział, że złoży wniosek o odwołanie premiera Morawieckiego. Na pomysł Schetyny, szybko zareagował szef Kancelarii Premiera, który celnie zripostował przedstawiciela totalnych studząc jego emocje. Dworczyk wskazał również, że to, jak w sprawie związanej z byłym szefem KNF zareagował rząd, "to jest różnica miedzy tekturowym państwem PO, a realnym państwem zarządzanym przez rząd Premiera Morawieckiego".

 

Po wtorkowym szumie wokół sprawy właściciela Getin Noble Banku Leszka Czarneckiego i byłego już szefa KNF Marka Chrzanowskiego, rząd podjął błyskawiczne działania by sprawę wyjaśnić.

We wtorek po południu szef KPRM Michał Dworczyk poinformował, że premier Mateusz Morawiecki przyjął dymisję Chrzanowskiego.

W środę, prokurator generalny Zbigniew Ziobro przekazał, że będzie domagać się postępów w sprawie byłego szefa Komisji Nadzoru Finansowego Marka Chrzanowskiego. Zapowiedział, że śledztwo w sprawie popełnienia przez niego przestępstwa, ma być prowadzone bardzo intensywnie.

 

Grzegorz Schetyna goszcząc w programie „Polityczne Graffiti” w Polsat News powiedział, że Platforma przygotowuje wniosek o odwołanie premiera.

- To będzie w ciągu najbliższych dni. Dziś analizujemy tę sytuację. Sprawa KNF tworzy nowy kontekst. (…) Teraz to jest kwestia aktualizacji informacji. Mamy przygotowane uzasadnienie. Przygotowujemy i poprawiamy – powiedział szef PO.

Na wypowiedź Schetyny szybko i niezwykle celnie zareagował Michał Dworczyk.

- Za czasów Platformy Obywatelskiej doszło do afery Amber Gold - ludziom ukradziono setki milionów złotych. Premier Donald Tusk nie tylko nie został odwołany, ale ”w nagrodę” dostał posadę w Unii Europejskiej. Za rządów Prawa i Sprawiedliwości nie było żadnej takiej afery, a jak pojawią się podejrzenia korupcji, to podejrzani od razu są usuwani ze stanowisk i zajmuje się tym prokuratura. To jest różnica miedzy tekturowym państwem Platformy Obywatelskiej, a realnym państwem zarządzanym przez rząd Premiera Mateusza Morawieckiego – napisał na Twitterze.

 

Źródło: twitter, polsat news, niezależna, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze