Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Schetyna proponuje, Lubnauer wie lepiej. ,,Koalicja Obywatelska nie ma programu i miota się od ściany do ściany''

AS 7:51 4 października 2018
zrzut ekranu z serwisu YouTube
W sobotę Grzegorz Schetyna zapowiadał, że jego partia nie chce podwyższania wieku emerytalnego. Po kilku dniach występująca na tej samej konwencji w Krakowie obok lidera PO Katarzyna Lubnauer stwierdziła, że wypowiedź nie była z nią konsultowana, a wiek emerytalny powinien być wyższy – Koalicja Obywatelska nie ma programu i miota się od ściany do ściany – mówi nam Łukasz Schreiber, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Jeszcze w sobotę podczas konwencji program Koalicji Obywatelskiej wydawał się jasny. Grzegorz Schetyna ku zaskoczeniu komentatorów oznajmił, że nie będzie podwyższał wieku emerytalnego.

Po wczorajszej wypowiedzi Katarzyny Lubnauer w Radiu Zet nie jest to jednak takie pewne – Dla mnie nie ulega wątpliwości, że wiek emerytalny powinien być wyższy, ponieważ dłużej żyjemy. Nie zmieniłam zdania […]. Musimy zrobić wszystko, żeby ludzie dłużej pracowali, bo inaczej rozpadnie się cały system związany z ZUS – powiedziała liderka Nowoczesnej. Jej zdaniem zmiany wymaga również program 500+ – musi on być powiązany z aktywnością, czyli powinna zaistnieć sytuacja, gdy rodzice albo starają się o pracę, albo pracuje przynajmniej jeden z nich - mówiła. 

CZYTAJ WIĘCEJ W DZISIEJSZEJ ,,GAZECIE POLSKIEJ CODZIENNIE''

Autor: Jacek Liziniewicz 

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ (PUBLICYSTA) - NIE WRÓŻĘ ROKOSZOWI SĘDZIOWSKIEMU WYGRANEJ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze