Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Schetyna potwierdza. Kopacz jedynką KE w Wielkopolsce

AS 20:49 13 marca 2019
flickr
– Na pewno Ewa Kopacz [będzie jedynką do PE]. Będziemy proponować, żeby to była Wielkopolska, żeby była liderem listy w Wielkopolsce - powiedział w TVN 24 lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.

– Jutro spotkanie z szefami regionów, w piątek zarząd [ws. list]. Na pewno Ewa Kopacz [będzie jedynką do PE]. Będziemy proponować, żeby to była Wielkopolska, żeby była liderem listy w Wielkopolsce. Na pewno Jerzy Buzek, który będzie prowadził, jak zwykle, śląską drużynę Koalicji Europejskiej. Włodzimierz Cimoszewicz – wskazanie warszawskie. Nie, bez znaków [zapytania]. Także Marek Belka. Będzie pięciu byłych premierów na naszych listach, to będzie świetna reprezentacja, drużyna, która będzie świetnie reprezentować Polskę w PE. Jestem dumny, że udało nam się taką ekipę zbudować. To naprawdę drużyna gwiazd  - przekonywał w TVN 24 Grzegorz Schetyna. 

– Chciałbym rządu, który będzie miał poparcie w 276 lub więcej posłów, bo wiem, że do kwietnia przyszłego roku, 2020 roku, będzie prezydent Duda, który będzie wetował każdą ustawę i robił wszystko, żeby z tym rządem nie współpracować - mówił pewnie Schetyna. 

Źródło: TVN 24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze