Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Schetyna atakuje ... Polskę! Teraz nikt nie powinien mieć złudzeń, czego chce opozycja!

sm 10:12 15 maja 2018
- Nie powinno się odpuszczać rządzącym, ponieważ cały czas walczą z praworządnością i konstytucją - stwierdził we wtorek szef PO Grzegorz Schetyna. Jego zdaniem polityka rządu dot. wymiaru sprawiedliwości nie może być zaakceptowana przez Komisję Europejską. To jawna zdrada polityka PO interesu naszego kraju. Schetyna i jego świta zachowują się tak jak targowica. Niech społeczeństwo polskie zdecyduje, czy chce polityków, którzy grają do antypolskiej bramki.

To co powiedział Schetyna jasno pokazuje, że opozycja prowadzi politykę antypolską. To już nie jakieś złudzenie, albo opinia ale fakty. 

W poniedziałek wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans na spotkaniu ministrów ds. europejskich krajów UE w Brukseli przedstawił stan rozmów prowadzonych pomiędzy Polską i Komisją Europejską na temat praworządności. 

Schetyna pytany w Radiu Zet o szanse na zawarcie porozumienia pomiędzy rządem a Komisją Europejską, podkreślił, że "następują próby dogadywania się z Brukselą jednak Timmermans jasno precyzuje, że +zaczęliśmy rozmawiać - to dobrze, nie ma jednak żadnej zmiany jeśli chodzi o decyzje odnośnie art. 7.+".

Zdaniem lidera PO polityka rządu nie może być zaakceptowana przez Komisję Europejską. "Jeśli chodzi o niezawisłość sądów ta polityka jest antypraworządna. Nie może być zaakceptowana. Nie ma możliwości dogadania się z Brukselą, ponieważ ten rząd łamie podstawowe zasady. Nie może to być uznane przez Brukselę" - uważa Schetyna.

Dodał, że ostatnie zmiany w wymiarze sprawiedliwości przeprowadzane przez PiS "nie mają żadnego sensu" i - jak mówił - rządzącym "nie powinno się odpuścić ponieważ, cały czas walczą z praworządnością i konstytucją".

 

Źródło: Centrum Prasowe PAP

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze