Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Saudyjscy szejkowie wściekli. Zapowiadają kary dla piłkarzy

AK 13:55 15 czerwca 2018
Getty Images / Matthias Hangst /
Czwartkowy mecz zdecydowanie nie należał do Arabii Saudyjskiej. Tamtejszy szef federacji piłkarskiej zapowiedział oficjalnie, że na piłkarzy zostaną nałożone kary. Przedstawiono nawet konkretne nazwiska.

Reprezentacja Arabii Saudyjskiej po bardzo słabym meczu poniosła porażkę z Rosją, wynik po końcowym gwizdku wynosił 0:5. Azjatycka drużyna pozostawiła bardzo słabe wrażenie.

 - Jesteśmy bardzo rozczarowani porażką. Wynik ten jest całkowicie niezadowalający, bo nie odzwierciedla tego, na co stać naszych piłkarzy. Kilku zostanie ukaranych i będą to bramkarz Abdullah Al-Mayouf, napastnik Mohammad Al-Sahlawi oraz obrońca Omar Hawsami – powiedział Adel Ezzat

 Turki Al-Sheikh saudyjski minister sportu również wyraził swoje wielkie rozczarowanie:

 - Przez ostatnie trzy lata zrobiliśmy wszystko dla naszych piłkarzy. Dostali najlepszy sztab szkoleniowy, zatrudniliśmy klasowego trenera, a oni nie pokazali pięciu procent tego, na co ich stać

 Nie jest w tym momencie pewnie, o jakie dokładnie kary chodzi. Możliwe, że będą to kary finansowe lub odsunięcie od pozostałych meczy. Przed Arabią Saudyjską jeszcze co najmniej dwa spotkania. Z Urugwajem oraz Egiptem.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze