Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sasin o podpisanym porozumieniu ZP: w jedności siła, przed nami trzy lata ciężkiej pracy

ASy 17:29 26 września 2020
Jacek SasinTV Republika
W sobotę po podpisaniu koalicyjnego porozumienia w obozie rządzącym wicepremier Jacek Sasin powiedział:

- W jedności siła, przed nami trzy lata ciężkiej pracy do kolejnych wyborów. Zjednoczona Prawica wykorzysta maksymalne ten czas dla Polski i poprawy życia Polaków.

Liderzy Zjednoczonej Prawicy: prezes PiS Jarosław Kaczyński, Porozumienia - Jarosław Gowin i Solidarnej Polski - Zbigniew Ziobro podpisali w sobotę porozumienie koalicyjne. Podpisanie dokumentu odbyło się w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Obecny na spotkaniu był również premier Mateusz Morawiecki. Szczegółów porozumienia na razie nie podano.

Do podpisania porozumienia doszło w okresie negocjacji w sprawie nowej umowy koalicyjnej i rekonstrukcji rządu, które pod koniec ubiegłego tygodnia zostały zawieszone.

Na początku tego tygodnia doszło jednak do spotkania Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobro, jak też szefa PiS i Jarosława Gowina. W kolejnych dniach odbywały się rozmowy i posiedzenia kierownictwa PiS. Ostatecznie w czwartek poinformowano, że kierownictwo PiS zatwierdziło ustalenia podjęte w wyniku negocjacji między liderami ugrupowań Zjednoczonej Prawicy.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze