Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sasin: Mamy program wsparcia Polski lokalnej, który chcemy konsekwentnie realizować

AS 17:35 26 czerwca 2020
Twitter
– Mamy program wsparcia Polski lokalnej, który chcemy konsekwentnie realizować – powiedział wicepremier Jacek Sasin w Radzyniu Podlaskim w lubelskim.

– Mamy cały program wsparcia Polski lokalnej, który chcemy konsekwentnie realizować w zgodnej współpracy między rządem Rzeczpospolitej, panem prezydentem, większością parlamentarną i samorządami - zaznaczył Jacek Sasin.

– Takie miasta jak Radzyń Podlaski to oczko w głowie naszego rządu, to także oczko w głowie pana prezydenta Andrzeja Dudy. Ostatnie pięć lat czy cztery i pół roku rządu Zjednoczonej Prawicy to czas inwestowania w Polskę lokalną, w miasta tej skali, co Radzyń Podlaski. Kolejne pięć lat prezydentury, mam nadzieję, pana prezydenta Andrzeja Dudy, to będzie kontynuowanie tej polityki - dodał.

– Chcemy wszystkie siły naszego państwa, nie tylko budżetu naszego państwa, ale również budżetu europejskiego skoncentrować na to, aby podnosić poziom życia mieszkańców Polski lokalnej. Dlatego tak mocno mówimy i tak mocno mówi o tym również pan prezydent Andrzej Duda, że te najbliższe lata to musi być okres inwestowania, nie tylko w infrastrukturę drogową - kontynuował polityk.

 

Źródło: pap

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze