Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sasin: Grabiec rechotał, jak Smogorzewski zwracał się w obrzydliwy, seksistowski sposób do kobiet

AS 11:58 7 października 2018
Telewizja Republika
– Wiadomo, w czyją szkodę wszedł Mateusz Morawiecki. Wszedł w szkodę złodziejom, banksterom i mafii VAT-owskiej, ale wszedł również w szkodę zagranicznego kapitału, który wykorzystywał Polskę przez ostatnie lata, również te wielkie zagraniczne firmy, które nie płaciły podatków, a teraz podatki płacą - powiedział w Polsat News Jacek Sasin.

–Obrona przez atak. Jak się nie ma argumentów, to PiS zły wtedy jest. Argument, który ma wszystkie nieprawości Platformy przykryć, walka z PiS-em . PiS zły. To nie zaskakuje. Roman Smogorzewski odszedł z PO nie dlatego, że zachowywał się w ten sposób, tylko dlatego, że zostało to ujawnione publicznie. Dwa tygodnie nie widzieliście w tym problemu. Grabiec tam był. Nie powiedział wam? Siedział tam, śmiał się, rechotał jak Smogorzewski zwracał się w obrzydliwy, seksistowski sposób do kobiet - powiedział w Polsat News Jacek Sasin.

– Wiadomo, w czyją szkodę wszedł Mateusz Morawiecki. Wszedł w szkodę złodziejom, banksterom i mafii VAT-owskiej, ale wszedł również w szkodę zagranicznego kapitału, który wykorzystywał Polskę przez ostatnie lata, również te wielkie zagraniczne firmy, które nie płaciły podatków, a teraz podatki płacą. To jest wielka koalicja, bardzo wpływowa, mająca ogromne środki, która chce Mateusza Morawieckiego dzisiaj zniszczyć, bo uciął ogromne interesy - dodał polityk Prawa i Sprawiedliwości.  

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze