Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sasin: Ci, którzy mówią, że bronią konstytucji, tę konstytucję łamią. Dzisiaj porządku prawnego w Polsce broni Prawo i Sprawiedliwość

21:55 7 września 2018
Telewizja Republika
– Pan sędzia Tuleja zachowuje się, niestety, nie jak sędzia, tylko jak polityk. Jest w tej chwili politykiem, a nie sędzią, politykiem totalnej opozycji. W takiej roli występuje - powiedział minister Jacek Sasin w programie TVP Info.

Jacek Sasin w programie TVP Info skomentował jutrzejszą konwencję Platformy Obywatelskiej – Może być sześciopak, dziesięciopak, pięćdziesięciopak i nic z tego nie będzie wynikało, bo Platforma Obywatelska jest partią, która nie dotrzymuje swoich zobowiązań wyborczych. Pokazała to wielokrotnie. Oni mogą obiecać wszystko, ponieważ niczego nie zrealizują. Warszawa jest dobrym przykładem - powiedział. 

– „[Sędziowie] robią to [kierują pytanie prejudycjalne do TSUE], tylko i wyłącznie po to, żeby sprawiać wrażenie, że w Polsce mamy jakiś stan niestabilności prawnej. Pan sędzia Tuleja zachowuje się, niestety, nie jak sędzia, tylko jak polityk. Jest w tej chwili politykiem, a nie sędzią, politykiem totalnej opozycji. W takiej roli występuje. Podobnie jak sędziowie Sądu Najwyższego, którzy próbowali zawieszać ustawy. Całkowicie poza konstytucją. Ci, którzy mówią, że bronią konstytucji, tę konstytucję łamią. Dzisiaj porządku prawnego w Polsce broni Prawo i Sprawiedliwość, które rzeczywiście chce doprowadzić do tego, że prawo będzie stosowane – mówił w TVP Info minister Sasin.

Źródło: TVP Info // 300polityka

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze