Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sasin apeluje do Gronkiewicz-Waltz, by nie uciekała od rozmowy. „Nie możemy skończyć na jednej debacie”

mk 15:41 24 listopada 2014
telewizja republika
– Nie możemy skończyć na jednej debacie – mówił podczas konferencji prasowej w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości Jacek Sasin. – Apeluję, by Hanna Gronkiewicz-Waltz od tej debaty nie uciekała – uzupełniał kandydat na prezydenta stolicy.

W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie odbyła się dziś (24.11) konferencja prasowa kandydata na prezydenta Warszawy Jacka Sasina, który podkreślił, że kampania wyborcza powoli dobiega końca i zaapelował do warszawiaków, by 30 listopada poszli do urn.

Zdaniem Sasina, tylko w ten sposób, poprzez wybór właściwego kandydata, wszyscy możemy mieć lepiej zarządzaną stolicę, która nie odgradza się od ludzi. Zasugerował również, że głowni kandydaci na urząd prezydenta Warszawy nie mogą skończyć na jednej debacie, gdyż na tej poruszono zbyt mało kwestii dotyczących codziennego życia warszawiaków.

– Nie możemy skończyć na jednej debacie – mówił Sasin. – Kolejne są równie ważne dla funkcjonowania miasta. Przed nami dużo rozmów na temat kultury, pomocy społecznej etc. Warszawiacy na to czekają. Apeluję, by Hanna Gronkiewicz-Waltz od tej debaty nie uciekała – uzupełniał.

Według Sasina, najlepszą metodą dotarcia do mieszkańców stolicy ze swoimi propozycjami jest właśnie ta forma przekazu i dlatego będzie się kontaktował z szefem sztabu Hanny Gronkiewicz-Waltz i ustalał termin „dogodny dla pani prezydent”.  – Ważne jest, abyśmy rozmawiali. Warszawiacy na po czekają i chcą zmian – wykazywał.

Kandydat na prezydenta Warszawy poinformował, iż ma spisane postulaty warszawiaków i zapewnił, że jest gotowy realizować zawarte w nich prośby. – Podpisuję się pod postulatami warszawiaków. Uspołecznimy proces zarządzania miastem, zajmiemy się przekazem informacji – punktował.

Jak wykazywał Sasin, zrównoważony transport będzie dla niego priorytetem.  I uzupełniał: – Rozwiniemy sieć parkingów, rozbudujemy ścieżki rowerowe, wesprzemy drobnych przedsiębiorców, przedłużymy godziny otwarcia przedszkoli, zorganizujemy debatę ruchów miejskich ze mną i HGW.

– Ja odpowiadam pozytywnie na ten postulat i apeluję o to samo do pani Hanny Gronkiewicz-Waltz – zadeklarował i dodał, że podpisuje się pod „postulatem powołania wiceprezydenta Warszawy, który będzie równoprawnym uczestnikiem zarządzania miastem”.

Wiceprezydent – mówił Sasin – będzie pilnował, by postulaty zorganizowane przez przedstawicieli ruchów miejskich były realizowane.

–  Apeluję raz jeszcze do HGW o kolejne debaty i znajdowanie czasu na rozmowy z ludźmi i kontrkandydatem – zwrócił się do swojej rywalki Sasin.

Polityk ponadto zaakcentował, że dla niego priorytetem jeśli chodzi o komunikację, będzie komunikacja szynowa - poprowadzenie linii tramwajowych w te części Warszawy, gdzie one nie docierają oraz zaznaczył, że metro nie musi być rozumiane jako podziemna kolej, a może jeździć po powierzchni, tak jak to jest w wielu stolicach Europy.

Źródło: telewizjarepublika.pl, wybierz.pis.org.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze