Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Salvini na celowniku... dosłownie! W Bolonii zawisły skandaliczne plakaty

am 16:01 2 października 2018
bolognatoday.it
Lewicowa organizacja studencka Collettivo Universitario Autonomo z Bolonii przedstawiła skandaliczne plakaty. Ich niechęć do włoskiego wicepremiera przekroczyła granice walki politycznej i publicystycznej polemiki. Zdjęcie Salviniego okraszono celownikiem.

Plakaty rozwieszono na murach najstarszego uniwersytetu w kręgu cywilizacji łacińskiej. Tam odbyła się konferencja z udziałem wicepremiera. Lider Ligi Północnej został znienawidzony przez środowiska lewicowe za swoją antyunijną i antyimigrancką politykę.
Jak informuje serwis nczas.com, na plakatach – oprócz celownika – widniał niepozostawiający wątpliwości napis: „Morderca. Wyceluj w niego”.


Organizacja studencka nie szczędzi też słów krytyki pod adresem polityka w sieci. Na Facebooku określili ją mianem rasistowskiej, wykluczającej, promującej nienawiść i supremację białych.
Akcję sfanatyzowanych studentów skrytykował nawet lewicowy burmistrz Bolonii Virgilio Merola. Do agresywnej kampanii odniósł się również sam Matteo Salvini.
„W Bolonii jak zwykle te same dzieci tych samych ojców z socjalnych komun rozkleiły tarcze strzelnicze ze mną z napisem Morderca. Jakie to żałosne. Kilka miesięcy służby wojskowej dobrze by im zrobiło. jak Myślice? – napisał cytowany przez nczas.com wicepremier Włoch.
Sprawą plakatów zajęły się już służby. Ocenią czy plakaty Kolektywu nawoływały do dokonania zamachu na antysystemowym polityku.

Okazuje się, że przeciwnicy o lewicowych sympatiach nie tylko we Włoszech uprawiają agresję w imię polityki. Niedawno na łamach naszego portalu informowaliśmy o sprawie zniszczonego baneru wyborczego polityków samorządowych Prawa i Sprawiedliwości w Sandomierzu. 

 

CZYTAJ WIĘCEJ: Sandomierscy kandydaci apelują: nie cofniemy się… chcemy tu pracować i żyć! Próżny wasz atak "obrońcy demokracji"

Źródło: nczas.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze