Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sakiewicz: Zbojkotuj antypolskie kłamstwa! Akcja Klubów „Gazety Polskiej”

MAD 10:25 6 lutego 2017
Telewizja Republika
Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” zaapelował dziś na Twitterze: „Zbojkotuj antypolskie kłamstwa. Zamiast zaczadzać się TVN, włącz o 19 główne wydanie Republiki. Podaj dalej”. Akcję bojkotu TVN zainicjowały kluby „Gazety Polskiej”.

Kluby „GP” zdecydowały się zainicjować swoją akcję w związku z licznymi manipulacjami telewizji TVN. Takich manipulacji nie brakowało np. w sprawie Artura Wosztyla, pilota Jaka-40. Wówczas na antenie TVN w jego imieniu wypowiadał się człowiek, który wcale nie był Arturem Wosztylem. W październiku 2016 r. TVN, jak i część innych redakcji, zmanipulował słowa Jarosława Kaczyńskiego na temat projektu ustawy antyaborcyjnej, które powiedział w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej. W eter mainstreamowe media puściły informację: „Kaczyński chce, by kobiety rodził zdeformowane dzieci”, podczas gdy prezes PiS powiedział: „Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię. (…) Oczywiście, mowa tylko o tych przypadkach trudnych ciąż, gdy nie ma zagrożenia zdrowia i życia matki.”.

 

Zapraszamy o godzinie 19.00 do oglądania głównego wydania serwisu informacyjnego TV Republika „Dzisiaj”, a także na pozostałe programy emitowane na naszej antenie!

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze