Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sakiewicz: Sędzia Ryszard Wagner powinien grać w Totolotka bo przejawia zdolności jasnowidzenia

AKŁ 17:05 7 września 2020
red. Tomasz SakiewiczTV Republika
- Prawdopodobieństwo, że spośród dziesiątek spraw wpływających do sądu i dziesiątek sędziów jeden trafi na dwie bardzo podobne sprawy jest mniej więcej takie jak to, że na pełnej ulicy meteoryt trafi kogoś w głowę – uważa Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i "Gazety Polskiej Codziennie".

Ten jeden sędzia to właśnie Ryszard Wagner, przewodniczący I Wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Warszawie. Jego działania tak dla Portalu TV Republika komentuje red. Tomasz Sakiewicz:

- Okazuje się, że sędzia Ryszard Wagner jest człowiekiem, który prawdopodobnie powinien grać w Totolotka, ponieważ trafił na dwie niemal tożsame sprawy jednego dnia. Jedną dotyczącą Piotra Nisztora, a drugą Gazety Polskiej Codziennie. Prawdopodobieństwo, że spośród dziesiątek spraw wpływających do sądu i dziesiątek sędziów jeden trafi na dwie bardzo podobne sprawy jest mniej więcej taki jak to, że meteoryt trafi kogoś na ulicy w głowę. Co ciekawe, gdy z kolei sprawa przeciwko tygodnikowi trafiła do innego sądu, sędzia uznał prośbę Zbigniewa Bońka za absurdalną i odrzucił wniosek o zabezpieczenie. Czyli tylko tam, w tym jednym wydziale, gdzie sędzia ma niezwykłe szczęście w losowaniu, zakazuje się wolności słowa - mówi i ododaje 

Sędzia ma nie tylko niezwykłe szczęście w losowaniu, ale też przejawia zdolności jasnowidzenia dlatego, że tekst, który zabezpieczył Zbigniewa Bońka, został zabezpieczony na kilka godzin przed jego napisaniem. Tekst, który nie tylko nie został jeszcze opublikowany, ale nawet napisany, czyli jest to przypadek absolutnie z dziedziny parapsychologii. Zamierzam zwrócić się do sadu dyscyplinarnego o zbadanie, czy ten człowiek powinien być dalej sędzią - podsumowuje Sakiewicz. 

27 sierpnia 2020 r. Sąd Okręgowy w Warszawie I Wydział Cywilny na posiedzeniu niejawnym pod przewodnictwem Sędziego Rafała Wagnera odnosząc się do wniosku Zbigniewa Bońka o ochronę dóbr osobistych, przychylił się do niego i postanowił udzielić zabezpieczenia jego roszczeń poprzez zakazanie Forum SA (wydawcy Gazety Polskiej Codziennie) publikacji, również w mediach społecznościowych dotyczących Zbigniewa Bońka. Ten zakaz wydany został na rok.

 

Źródło: Portal TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze