Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sakiewicz o słowach prezydenta Komorowskiego: To nie tylko powód do hańby, ale brak odpowiedzialności

zm 21:21 25 marca 2015
Telewizja Republika
- Sprawa WSI jest strasznie kompromitująca - mówił na antenie Telewizji Republika Tomasz Sakiewicz. Odnosząc się do wypowiedzianych dzisiaj przez Bronisława Komorowskiego słów na temat likwidacji WSI, Sakiewicz podkreślił też, że jest to nie tylko hańba ale też brak odpowiedzialności ze strony prezydenta.

- Lojalność Bronisława Komorowskiego wobec WSI jest znana od dawna - mówił Sakiewicz. Jak tłumaczył, prezydent jest "umoczony" w kontaktach z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi. - Nie nazwę tego współpracą, ale pewien rodzaj współpracy politycznej, towarzyskiej - stwierdził.

Odnosząc się do dzisiejszej wypowiedzi prezydent nt. likwidacji WSI, prezes Telewizji Republika podkreślił też,  że przy tak konsekwentnym działaniu, obecnie jedyne co prezydent Komorowski może powiedzieć to "że jest dumny". - Sprawa WSI jest strasznie kompromitująca - dodał.

Z Sakiewiczem zgodził się Krzysztof Świątek z "Tygodnika Solidarność", który podkreślił, że w tej chwili opinia publiczna może tylko rozważać czemu prezydent tak stanowczo trzyma się przy swojej decyzji ws. WSI. - Możemy spekulować, wiemy, że poseł Komorowski jako jedyny głosował przeciwko rozwiązaniu WSI (...) może są jakieś zobowiązania prezydenta o których nie wiemy, albo których możemy się tylko domyślać - dodał.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze