Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rzymkowski o Trzaskowskim i milionie bezrobotnych: Tak się kampanii nie robi

AS 20:19 25 czerwca 2020
Telewizja Republika
– Boleję jednak nad tymi patologami, czyli tymi fake'ami, które ciągle krążą i w Internecie, i mediach i są kolportowane przez różnych kandydatów, które mają zaciemnić, zniekształcić ten obraz rzeczywistości, wprowadzić wyborców w błąd - stwierdził w rozmowie z Łukaszem Jankowskim w programie Telewizji Republika "Oddaję państwu głos" poseł PiS Tomasz Rzymkowski.

– Są to na pewno wybory w cieniu pandemii koronawirusa, w cieniu wielkich zmian na światowej geopolitycznej gospodarczej szachownicy i wybory takie był powiedział inne, zupełnie inne od poprzednich, aczkolwiek powoli wracamy do normalności - stwierdził Tomasz Rzymkowski.

– Boleję jednak nad tymi patologami, czyli tymi fake'ami, które ciągle krążą i w Internecie, i mediach i są kolportowane przez różnych kandydatów, które mają zaciemnić, zniekształcić ten obraz rzeczywistości, wprowadzić wyborców w błąd - dodał.

– Tak się kampanii nie robi i to też bardzo źle świadczy o całym naszym życiu politycznym. Ja nad tym bardzo boleję - ocenił poseł PiS. 

– Obiektywnie możemy powiedzieć, że bezrobotnych w Polsce jest około milion, natomiast Rafał Trzaskowski w swojej wypowiedzi odniósł się, że to w ciągu ostatnich dni, to bezrobocie wzrosło o milion. To jest absolutna nieprawda. W tym okresie pandemii bezrobocie wzrosło o 90 tysięcy i to w kilka miesięcy i rzeczywiście osiągnęło około miliona bezrobotnych - powiedział polityk.

– Natomiast za rządów Platformy Obywatelskiej ta liczba bezrobotnych była kilkakrotnie wyższa i takiego pułapu, jak jest teraz, Platforma bardzo by chciała osiągnąć - dodał. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze