Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rzymkowski celnie o działaniach PO: Teraz w pełni uzasadniony jest zarzut, że jak PO dojdzie do władzy to podniesie podatki, zniesie 500 plus

PR 8:25 19 grudnia 2018
Telewizja Republika
Gościem programu „Prosto w oczy” w telewizji Republika był poseł Tomasz Rzymkowski. - To co zrobiła rada m.st Warszawy i PO-KO to przykład oszustwa. Można cytować dziennikarzy „GW” – to klasyczny mechanizm oszustwa wyborczego – mówił Rzymkowski.

 

Głównym tematem rozmowy w studiu Telewizji Republika, była tocząca się w Warszawie sprawa bonifikat przy wykupie mieszkań – z użytkowania wieczystego na własnościowe.

- To co zrobiła rada m.st. Warszawy i PO-KO to przykład oszustwa. Można cytować dziennikarzy „GW” – to klasyczny mechanizm oszustwa wyborczego. Najpierw z własnej woli ustanowiono 98 proc. bonifikaty, by zamienić relikt komunizmu jakim jest użytkowanie wieczyste w własność i teraz „urealniają” do 60 proc tę bonifikatę – mówił Rzymkowski.

Poseł, nie szukając daleko, zestawił decyzję, która zmusza warszawiaków do ogromnych wydatków z pomysłem, na który w Warszawie przeznaczone zostaną ogromne pieniądze.

- Będą tęczowe tramwaje tolerancji. Jedna przejażdżka to 8 czy 9 tys zł. Na to pieniądze będą szły. Problem jest jednak szerszy. Politycy PO spoza warszawy uświadomili sobie, że takie działania będę rzutowały na całość kampanii – powiedział gość.

- Będzie to wykorzystywane jako przykład dojenia obywatela i oszustw – dodał.

- Teraz w pełni uzasadniony jest zarzut, że jak PO dojdzie do władzy to podniesie podatki, zniesie 500 plus. To jest w tej chwili bardzo uzasadnione – kontynuował.

Rzymkowski powiedział, że do końca roku musi zapaść ostateczna decyzja dotycząca bonifikat związanych z przekształceniem z użytkowania wieczystego, które obecnie – jak zauważył poseł – dotknęłoby przede wszystkim tych mniej zamożnych.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze