Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rzecznik rządu: Słuchając wystąpienia premier, czułem dumę

mg 14:20 20 maja 2016
telewizja republika
Dzisiaj, podczas wystąpienia pani premier, kiedy mówiła o narodzie, o polskości, o silnej suwerennej Polsce, czułem dumę i myślę, że takie uczucie towarzyszyło milionom Polaków. W tym czasie, ze strony polityków PO i .Nowoczesnej słyszałem buczenie, śmiechy, ironiczne komentarze. Ci ludzi sieją zamęt nie tylko w polskim parlamencie, ale również na arenie międzynarodowej. Polacy powinni zastanowić się, czy takich chcą mieć reprezentantów – mówił podczas konferencji prasowej rzecznik rządu Rafał Bochenek.

– To było świetne wystąpienie podsumowujące ostatnie miesiące – ocenił.

– My dzisiaj pokazaliśmy w polskim parlamencie, że będziemy stali murem za polskim rządem, który będzie podejmował skuteczne działania na forum instytucji unijnych, w celu obrony dobrego imienia i ugruntowania silnej pozycji na arenie międzynarodowej. Opozycja to oczywiście kwestionuje i podejmuje działania mające na celu dyskredytowanie nas, Polski i Polaków – podkreślał. 

Za skandaliczne uznał zachowanie posłów PO, którzy chcieliby, żeby na Polskę nałożono sankcje. – Politycy PO wielokrotnie wypowiadali się w mediach, że szkoda, że Unia Europejska nie nałożyła na nas sankcji – to jest kpina. Uważam, że ci politycy powinni się zastanowić, kogo tak na prawdę reprezentują – Polaków, czy innych zwierzchników z zagranicy – dodawał.

Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze