Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rząd przyjął plan Morawieckiego

EmaPob 14:15 14 lutego 2017
Twitter.com
Plan Morawieckiego jest trzecią wielką strategią dla Polski w ciągu dekady. Wielkie planowanie rozpoczęło się w 2006 roku w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Plany modernizacyjne miał też rząd Donalda Tuska. Dziś jednak plan został przyjęty i jak słyszeliśmy w wystąpieniu ministra Morawieckiego, wiele inicjatyw, zostało już wdrożonych.

– Rada Ministrów podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju – powiedział w czasie wtorkowej konferencji po posiedzeniu rządu wicepremier i minister kultury Piotr Gliński.

Oto fragment strategii:

Strategia Rozwoju Kraju jest nadrzędnym, wieloletnim dokumentem strategicznym rozwoju społeczno-gospodarczego kraju, stanowiącym odniesienie dla innych strategii i programów rządowych, jak i opracowywanych przez jednostki samorządu terytorialnego. SRK jest podstawową przesłanką dla Narodowej Strategii Spójności (Narodowych Strategicznych Ram Odniesienia), Krajowego Planu Strategicznego dla Obszarów Wiejskich i Strategii Rozwoju Rybołówstwa oraz wynikających z nich programów operacyjnych. Horyzont czasowy Strategii pokrywa się z okresem nowej perspektywy finansowej UE na lata 2007-2013 wraz z zastosowaniem reguły wydatkowania środków n+ 2 (tj. w ciągu dwóch kolejnych lat).

 

Źródło: wp.pl,TVP Info, Twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze