Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ryszard Petru i Joanna Szchmidt przyłapani w mieście zakochanych…

kos 10:56 17 sierpnia 2017
Lider Nowoczesnej, Ryszard Petru, nie ma szczęścia do dyskretnych wojaży. W trakcie grudniowego „ciamajdanu” został przyłapany na podróży z Joanna Schmidt na portugalską Maderę, teraz u schyłku wakacji tabloid „Fakt” opublikował zdjęcia z romantycznego wyjazdu najsłynniejszych kochanków polskiej polityki do Paryża, który przecież nazywany jest miastem miłości.

Jak pisze „Fakt” – „Paryż to miłość. Stolica Francji jest miastem romantycznych bulwarów, ustronnych uliczek i przytulnych kawiarenek. Idealne miejsce dla zakochanych”. Zdjęcia, które publikuje tabloid pochodzą od czytelnika, wedle którego politykom nie towarzyszy ochrona i wydaję się szczęśliwi i zrelaksowani. „Fakt przypomina, że para całkiem niedawno spędziła wspólne wakacje nad Adriatykiem w Chorwacji.

Para od stycznia nie kryje się już ze swoim uczuciem i oficjalnie rozstała się z poprzednimi partnerami.

Warto przypomnieć, że po wyjeździe Petru i Schmidt na Maderę rozpoczęły się wizerunkowe problemy Nowoczesnej, z którymi partia boryka się do dzisiaj. W niedawnym sondażu dla OKO.press wyborcy Nowoczesnej wskazali, że Katarzyna Lubnauer (38 proc.) i Kamila Gasiuk-Pihowicz (36 proc.) byłyby lepszymi liderkami niż Ryszard Petru (16 proc.).

Cóż, Ryszarda Petru czekają ciężkie jesienne dni w obronie swojej politycznej pozycji. Z lekką tylko ironią życzymy więc liderowi Nowoczesnej chwil wytchnienia w Paryżu i dedykujemy mu piękną piosenkę poświęconą temu miastu.

 


Źródło: Fakt

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze