Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rusiński: bardzo ciężko rokować końcowy wynik wyborów w USA

JK 20:26 14 września 2020
Zdjęcie ilustracyjnefacebook/Donald Trump
W programie „W punkt” gośćmi Katarzyny Gójskiej byli: Maciej Rusiński z Klubu Gazety Polskiej w Nowym Jorku i socjolog prof. Arkadiusz Jabłoński.

- Wyjątkowa kampania prezydencka w USA. Polaryzację nastrojów widać, jak nigdy dotąd. Republikanie szukają elektoratu wśród lewicy. Donald Trump znalazł się w czasie kiedy jego notowania rosną – powiedział Maciej Rusiński. Jest bardzo ciężko rokować końcowy wynik wyborów - mówi Rusiński. Dodaje, że na konwencjach wyborczych widać różnice w przekazie. Trzeba pamiętać, że mainstream jest po stronie Demokratów i nie ma dnia, kiedy w mediach nie ukazuje się prezydent Trump w złym świetle. 

Drugi gość programu prof. Arkadiusz Jabłoński rozmawiał o wpadkach prezydenta Warszawy.

- Rafał Trzaskowski powinien być takim politykiem do wynajęcia na wygrywanie wyborów i potem trzeba byłoby go zamienić na kogoś kto próbuje systematycznie , w sposób konsekwentny realizować jakiś program, który niekiedy zapowiada w tych kampaniach wyborczych – powiedział socjolog. Zdaniem Jabłońskiego prezydent Warszawy jest politykiem, który umie wygrywać medialnie różne rzeczy, który nadaje się do PR-owskiego kierowania. Natomiast kiedy ma ponosić odpowiedzialność za to co robi, gdy to nie jest pod publiczkę na zamówienie mediów no to okazuje się, że on po prostu wypada z roli – kończy Arkadiusz Jabłoński.

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze