Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rozpoznajesz go? Policjanci szukają sprawców napadu na sklep jubilerski

AS 19:36 31 października 2019
policja.gov.pl
Policjanci z Szubina, pow. nakielski, poszukują dwóch mężczyzn, którzy okradli sklep jubilerski w centrum miasta. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców proszone są o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło wczoraj (30.10.19) około 12.40 na ul. 3-ego Maja w Szubinie, pow. nakielski. Do znajdującego się tam sklepu jubilerskiego wszedł mężczyzna ciemnej karnacji i zainteresował się kupnem zegarków. Kiedy sprzedawczyni zajęta była rozmową z nim, do sklepu wszedł kolejny rzekomy klient i poszedł bezpośrednio do kantorka na zapleczu, skąd zabrał łańcuszki, a także gotówkę. Gdy wychodził został zauważony przez ekspedientkę. Kobieta próbowała odzyskać zabrane przez niego łupy, jednak została odepchnięta przez napastnika, po czym obaj mężczyźni uciekli. 

Policjanci z Komisariatu Policji w Szubinie, którzy prowadzą tę sprawę proszą wszystkich posiadających informacje na temat napadu lub przestępców, których wizerunki zarejestrowały kamery. o kontakt. Można przyjść osobiście do komisariatu lub telefonować pod numery: 52 39 11 610 lub 52 39 11 621.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Źródło: policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...
TAGI:


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze