Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rozpoznajesz go? Policja w Toruniu szuka pedofila [WIDEO]

pmb 11:19 30 października 2018
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/KWPBydgoszcz
Policjanci z Torunia, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa o charakterze seksualnym, gdzie pokrzywdzoną jest osoba małoletnia poniżej 15 roku życia. Do zdarzenia doszło 14 października tego roku na Osiedlu Młodych w Toruniu.

Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości tej osoby lub innych świadków.

Policjanci z toruńskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa o charakterze seksualnym, gdzie pokrzywdzoną jest osoba małoletnia poniżej 15 roku życia.

Do zdarzenia doszło 14 października tego roku na Osiedlu Młodych w Toruniu. W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać najprawdopodobniej sprawcę przestępstwa.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 30-40 lat, wysoki, wysportowany. Włosy krótkie ciemne, z widocznymi zakolami, bez zarostu. Ubrany był w bluzkę koloru białego z długimi rękawami, spodnie jeansy koloru niebieskiego dekatyzowane, buty ciemne.

Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę przedstawioną na nagraniu o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641-26-06 i 07 albo z numerem alarmowym 997 i 112.

Autor: mł. asp. Wojciech Chrostowski
Publikacja: podinsp. Monika Chlebicz
 
 

Źródło: kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze