Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rozłam w PO! Julia Pitera: Schetyna musi odejść

A.N 12:14 16 października 2019
Wikimedia Commons
–To była okropna kampania – stwierdziła Julia Pitera Jeżeli to posłowie wytrzymają cztery lata bez zmian, to ja zastanawiam się, w jaki sposób będą chcieli wygrać wybory, a gdyby to jakimś cudem się udało, co w tej konfiguracji jest po prostu niemożliwe, w jaki sposób chcieliby rządzić państwem – mówiła.

– Jeżeli nie straci (Grzegorz Schetyna) władzy w partii, zapewniam, że w klubie będzie rozłam – oświadczyła Pitera w rozmowie w Polsat News.

– Bardzo bym się dziwiła, gdyby posłowie wytrzymywali to, co się w tej partii dzieje: to, jak wyglądały kluby w zeszłej kadencji. Przecież posłowie o tym opowiadali, co się działo. Jeżeli to posłowie wytrzymają cztery lata bez zmian, to ja zastanawiam się, w jaki sposób będą chcieli wygrać wybory, a gdyby to jakimś cudem się udało, co w tej konfiguracji jest po prostu niemożliwe, w jaki sposób chcieliby rządzić państwem – dodała. 

To nie pierwsza powyborcza krytyka wobec Grzegorza Schetyny. Wcześniej o konieczności zmian a partii wypowiedzieli się m.in.Borys Budka i Bogdan Zdrojewski. 

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze