Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Różaniec do granic” wzorem dla całego świata! Brytyjczycy będą odmawiać różaniec wokół Wysp

M.N. 16:32 29 kwietnia 2018
YouTube
Akcja „Różaniec do granic” odbyła się 7 października, w uroczystość Matki Bożej Różańcowej. Tego dnia w 350 kościołach stacyjnych na terenie 22 diecezji na obrzeżach Polski ponad milion osób odmówiło różaniec i wzięło udział we mszy.

Po włoskiej edycji ogólnokrajowych modlitw przyszedł czas na Wielką Brytanię - "Różaniec Na Wybrzeżu" odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Brytyjscy katolicy będą modlić się za "wiarę, życie i pokój na Wyspach". W 304 lokalizacjach, na wybrzeżach Anglii, Szkocji i Walii katolicy staną ramie w ramię modląc się o odrodzenie wartości, o których zachód miał zapomnieć.

– Jest to okazja, aby modlić się o ponowne zakwitnięcie wiary na wszystkich Wyspach Brytyjskich, jako sposób przygotowania się do Nowej Wiosny w Kościele, abyśmy my, chrześcijanie tych ziem, mogli głosić Ewangelię w jej pełni w sposób odnowiony i radosny. Mamy nadzieję, że Różaniec Na Wybrzeżu przyniesie z nieba łaskę odnowionego ewangelizacyjnego zasięgu i gorliwości, gdy będziemy kontynuować dzieło Nowej Ewangelizacji - czytamy na stornie internetowej wydarzenia.

Do akcji przyłączą się także Polacy. Brytyjska akcja promowana jest na Facebooku przez pomysłodawców "Różańca Do Granic".


Źródło: o2.pl, YouTube, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze