Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Rosyjski portal propagandowy o katastrofie w Egipcie: Duża liczba części ciał może świadczyć o potężnej eksplozji

mk 18:43 3 listopada 2015
telewizja republika
Anglojęzyczna wersja kremlowskiego portalu propagandowego SPUTNIK NEWS opublikowała artykuł o katastrofie rosyjskiego samolotu w Egipcie. W tekście pojawia się cytat egipskiego eksperta, który podejrzewa wybuch na pokładzie samolotu.

Rosyjski portal uprawiający propagandę, pisząc o wstępnych analizach dotyczących katastrofy samolotu A321, pisze o możliwości wybuchu, jako przyczynie tragedii.

– Duża liczba części ciał może wskazywać na potężną eksplozję, która miała miejsce zanim samolot uderzył w ziemię – stwierdził egipski ekspert medycyny sądowej, który brał udział w badaniu ciał ofiar lotu A321. Egipcjanina cytuje propagandowy portal SPUTNIK NEWS.

Duża liczba części ciał była też efektem katastrofy smoleńskiej. Jednak w tamtym przypadku nie pojawiały się tego typu oficjalne przypuszczenia. Polskie organy rządowe zajmujące się badaniem katastrofy smoleńskiej, ale także Rosjanie wykluczali możliwość wybuchu w przypadku polskiego Tu-154M. W przypadku katastrofy samolotu rosyjskiego jest to jedna z pierwszych hipotez. 

 

Źródło: sputniknews.com, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze