Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Robert Kubica wraca do F1!

ds 19:33 12 listopada 2017
motorsport.com
"Robert Kubica wróci do F1 w barwach Williamsa po zakończeniu sezonu, aby stworzyć duet z Lance'em Strollem w 2018 roku" – czytamy na Twitterze francuskiego Canal +. Dziennikarz tej stacji Julien Febreau, który pierwszy informował o tym, że Williams będzie testował Polaka w bolidzie z 2014 roku, znowu zaskakuje nas doniesieniami na temat krakowianina.

Coraz to nowsze doniesienia z Brazylii napływają w sprawie przyszłości Roberta Kubicy. Zagraniczne media prześcigają się w kolejnych informacjach. Francuski Canal+ poinformował na Twitterze, że Polak będzie partnerem Lance'a Strolla w przyszłym sezonie w barwach Williamsa.

Wciąż nie ma oficjalnego stanowiska Williamsa – nie potwierdzili nawet testów Roberta Kubicy po wyścigu o GP Abu Zabi. Nie jest jednak tajemnicą, że Polak jest jednym z głównych faworytów brytyjskiego zespołu. Lowe twierdzi, że nikt nie będzie się spieszył z podjęciem ostatecznej decyzji, ale prawdopodobnie jej ogłoszenie nastąpi najpóźniej na początku grudnia. 

Tymczasem w niedzielę francuski Canal+ napisał wprost, że Kubica wróci do F1. Robert będzie partnerem Lance'a Strolla w Williamsie.

Źródło: Canal +, Onet, Radio ZET

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze