Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Robert Kubica doceniany na całym świecie. Zwyciężył w kategorii "powrót roku"

am 17:57 30 grudnia 2017
motorsport.com
Dziennikarze popularnego "Sky Sports" zdecydowali się wyróżnić Roberta Kubicę. Brytyjski serwis podsumowując kończący się rok w Formule 1, nagrodził polskiego kierowcę w kategorii "powrót roku".

– Cały czas nie wiemy, czy ostatecznie znajdzie się w F1 w przyszłym sezonie, ale Robert Kubica w tym roku zaszedł bardzo daleko, biorąc pod uwagę wydarzenia sprzed sześciu lat, kiedy to jego ramię zostało częściowo amputowane po wypadku w rajdzie samochodowym. To bez wątpienia jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń w tym roku - argumentowali swoją decyzję dziennikarze.

Tytuł kierowcy roku zgarnął Lewis Hamilton, który po raz czwarty triumfował na najwyższym stopniu podium mistrzostw świata. Według rankingu serwisu, najlepsze wyścigi to GP Hiszpanii oraz GP Belgii. Najbardziej dramatycznym momentem okazała się kolizja Sebastiana Vettela z Maksem Verstappenem i Kimim Raikkonenem podczas rywalizacji w Singapurze.

Powrót Roberta Kubicy do najbardziej prestiżowej serii wyścigowej globu stoi wciąż pod znakiem zapytania. Rok zakończył testami ogumienia Pirelli odbywającymi się w Abu Zabi, gdzie testował wspólnie z Williamsem, który wciąż rozważa zatrudnienie go w charakterze etatowego kierowcy na przyszły sezon. Decyzja ma zapaść w styczniu - głównym konkurentem Polaka jest Siergiej Sirotkin.

Źródło: sport.onet.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze